Naomi Osaka ( Jaapan )

Naomi Osaka võitis omavahel suure slämmi tiitleid, tõustes 2019. aasta jaanuaris maailma esinumbriks, olles esimene Jaapani mängija – nii mees- kui ka naissoost –, kes on edetabeli tipus ning ajaloos vaid 26. naine, kes selle verstapostini on jõudnud. Ta on ka esimene jaapanlane, kes võitis suure slämmi tiitli pärast 23-kordse suure slämmi üksikmängu meistri Serena Williamsi (USA) alistamist 2018. aasta US Openil. Loobunud vaid ühe seti teel oma esimese suure tiitli poole, oli 20-aastane naine meistritiitlile jõudmisel domineeriv.

Jaapanis sündinud Osakale õpetas tennist varases nooruses tema isa, kes järgis Richard Williamsi kavandit, mille ta 90ndate lõpus oma tütardelt – Venuselt ja Serenalt – inspireeris. Suhteliselt tundmatu Osaka, kes hakkas Yonexi reketeid kasutama noores eas, osales harva juunioride turniiridel, valides 14-aastaseks saades ITF-i naiste ringraja.Ta sai professionaaliks 15-aastaselt ja võitis oma esimese WTA matši 2014. aasta Stanford Classicul pärast 19. asetusega Samantha Stosuri alistamist.

Jaapanit esindav Naomi võimas serv tekitab konkurentides üle maailma hirmu. Tema ründes rasket mängustiili täiendavad tema suur eeskäe ja tugev tagakäe tehnika. Ta on tuntud kui agressiivse, ründava stiili mängijana, kelle kiireimad servid saavutavad 125 miili tunnis.

Varustus:

EZONE seeria   EZONE 98-305g

Keeled  POLYTOUR STRIKE 125

Mitmesugust   AC165 Vibration Stopper 5

Gripid   AC 102-30 GRAP 30er

Spordikott   BAG 92229 Pro Racket Bag (9pcs)