Uus VCORE – “Art of Spin”

VCORE 7th Gen  – pöörete kunst, kus tenniseväljak on sinu lõuendiks! 

Seitsmenda põlvkonna VCORE ühendab endas tipptehnoloogia ja meisterliku käsitöö. Ülimalt täpse pöörlemise ning märkimisväärse kontrolli sümbioos teeb VCOREst ikoonilise reketi, millega mängivad teiste seas Wimbledoni võitja Elena Rõbakina, 2022 WTA finaalturniiri võitja Caroline Garcia ning Kanada teine reket Denis Shapovalov.

Uus VCORE, mida Yonex tutvustas laiemale avalikkusele 2023.a Australian Openil, on Yonexi “spin”-reketite uueks lipulaevaks. Uus VCORE annab tennisepallile senisest veelgi enam pööret ja nii on mängijatel sõltumata väljakukattest ja mängustiilist rohkem võimalusi varieerida oma mängutaktikat.

Loe ja vaata lähemalt YONEX.COM

Uue VCORE’i reklaamnägudeks on 2022.a Wimbledoni võitja Elena Rõbakina (KAZ) ja Deniss Shapovalov (CAN). VCORE reketiga mängivad lisaks ka Caroline Garcia (FRA), Yoshihito Nishioka (JPN), Frances Tiafoe (USA), Hubert Hurkacz (POL), Donna Vekic (CRO) ja mitmed teised Team Yonex mängijad.

Loe ja vaata lähemalt YONEX.COM

23 VCORE (7th Gen) asendab senised 20 VCORE mudelid ning valikus on kokku 10 erinevat variatsiooni, reketipea suurusega 95-100 ruuttolli ja kaaluga 250 g kuni 310 g. Vaata meil hetkel saadaolevat valikut siit.

Millise kaaluga reket valida?

Täiskasvanutele mõeldud reketite kaalud jäävad üldjuhul vahemikku 260–310 grammi ning reketi kaalu valik sõltub suuresti mängija tasemest. Algaja tenniseharrastaja reket peab olema kergekaaluline, et hõlbustada manööverdamist ja arendada välja õiget tehnikat. Kergem reket vähendab ka võimaliku ülekoormuse ja seeläbi tekkivate randme-, küünarvarre ja õlavigastuste riske. Algajad meesmängijad võiksid valida reketi kaaluga 270–285 grammi, naiste puhul tasub valida 270 g või sellest kergem reket. Kaalu suurenedes muutub ka reketi raam stabiilsemaks, seega kesktasemel mängijale sobivad 280–300 grammised reketid ja edasijõudnud mängijatel tasuks proovida ka juba üle 300-grammiseid reketeid.

Kui suure peaga reket valida? 

Reketis olev jõud tekib peamiselt reketipeast, seega alg- ja kesktasemel mängijad võiksid valida vähemalt 100 ruuttollise peaga reketi. Suurem pea tähendab suuremat jõudu ja mis kõige olulisem – suuremat ideaalse löögi ala. Edasijõudnud mängijatele sobivad hästi ka 98 ja 95 ruuttollise peaga reketid, millega on kontroll reketi üle parem ning suureneb pallitunnetus (ehk touch).

Yonex Eesti esinduskauplustes Tallinnas ja Tartus on kohapeal olemas ka reketid testimiseks. Võtke meiega ühendust, et leida just teie tasemele ja mängustiilile sobiv mänguvahend Yonex tipptasemel reketite VCORE, VCORE Pro või EZONE mudelite seast.