POWER CUSHION COMFORT Z

TOKYO, Jaapan – meie seni kõige pehmem mudel, POWER CUSHION COMFORT Z on tagasi täiesti uue välimuse ja tunnetusega. COMFORT Z seeria, mis on sulgpallilegendi Lin Dani lemmik, on uuesti leiutatud ja ümber kujundatud. Uus POWER CUSHION COMFORT Z jõuab ülemaailmselt turule 24. juunil 2022.

POWER CUSHION COMFORT seeriat iseloomustab kõrge amortisatsioonivõime. Kand ja esiosa on varustatud Power Cushioniga, mis on loodud spetsiaalselt sulgpalli jalatööga seotud löökide neelamiseks. Parandades löökide neeldumist, muudab meie POWER CUSHION+ tehnoloogia löögi energiaks. Võrreldes tavaliste EVA materjalidega 28% suurem löökide neeldumine ja 62% suurem tõukejõud.

Mudeli COMFORT Z tõukejõud on veelgi tugevam tänu Feather Bounce FOAM-ile, mis on kerge ja suure tõukejõuga materjal, mis on loodud toetama väledat ja kiiret jalatööd. Feather Bounce FOAM on kaalult 8% kergem, tekitades samas 20% rohkem tõukejõudu. See koos Yonexi kergeima vahetalla materjaliga FEATHER LIGHT X tagab sujuva ja sujuva jalatöö. 3D POWER GRAPHITE SHEET abil leiate reketiklassi tõukejõudu oma jalgade tööks. Meie patenteeritud grafiitleht on ehitatud nii, et see paindub ja genereerib jõudu ja tõukejõudu igal sammul, pakkudes samal ajal stabiilsust soovimatute keerdude eest.

FLEXION UPPERit kasutatakse turvalisemaks ja mugavamaks sobivuseks. FLEXION UPPER on pehme pingevaba disain minimaalse materjali ülekatte ja suurema õmblusteta pinnaga. Jalatsi sisse on integreeritud sisemine booti, ​​mis asendab tavalist keelt, et suurendada mugavust ja paremini sobituda.

INNOVATION

POWER CUSHION+ Iga sammu mõju on energia, mida saate kasutada järgmiseks käiguks. Parandades löökide neeldumist, muudab POWER CUSHION+ tehnoloogia löögi energiaks. Võrreldes standardsete EVA materjalidega 28%*suurenenud löögineelduvus ja 62%**tõukejõud.

 

*Mõõdetud Jaapani sõidukite ülevaatuse assotsiatsiooni poolt
**Vastavalt Boken Quality Evaluation Institute'i uuringutele rakendatakse JIS seadust

3D POWER GRAFIITE LEHT Yonexi patenteeritud grafiitleht on ehitatud nii, et see paindub ja genereerib jõudu igal sammul, pakkudes samal ajal stabiilsust soovimatute keerdude eest.

Feather Bounce FOAM ja FEATHER LIGHT X

Feather Bounce FOAM on kerge, suure tõukejõuga materjal, mis on loodud toetama väledat ja kiiret jalatööd. Feather Bounce FOAM on kaalult 8% kergem, tekitades samas 20% rohkem tõukejõudu kui eelmised COMFORT mudelid. FEATHER LIGHT X on Yonexi kergeim vahetallamaterjal, mis tagab sujuva ja sujuva jalatöö.

* Testitud Yonexi poolt

RADIAL BLADE SOLE

Talla haardemustrit on ümber kujundatud, luues RADIAL BLADE TALDA. Suure ja väikese süvendiga alasid ühendava tuuleveski kuju peen paigutus hajutab jalatsi raskust ja haardumine paraneb ligikaudu 3%*. Tulemuseks on haare, mis toetab kiireid lööke ja äkilisi peatusi.

* Testitud Yonexi poolt

FLEXION UPPER and Inner Bootie

FLEXION UPPER on pehme, pingevaba disain minimaalse materjali ülekattega ja suurema õmblusteta pinnaga mugavamaks sobivuseks. Jalatsi sisse on integreeritud sisemine booti, ​​mis asendab tavalist keelt, et suurendada mugavust ja paremini sobituda.